BİZ KİMİZ?

Şirketimiz 1993 yılında Yenişehir//Bursa da kurulmuş bir aile şirketidir. Önceleri farklı sektörlerde faaliyet göstermiş olan şirketimiz, 2008 yılından beri ambalaj sektöründe faaliyet göstermekte ve köpük ambalaj ürünleri üretmektedir.

BAVEF A.Ş olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürün sunup eşsiz hizmet sağlamak ve müşterilerimizin taleplerini karşılamakla yetinmeyip onları beklentilerini aşmak en büyük ilkemizdir.

Şirketimiz, sektörde daha önemli bir oyuncu olabilmek için uzman ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.

BAVEF A.Ş, geleneklere bağlı olarak günümüze kadar getirdiği ailevi değerleri, sürekli gelişen teknoloji ve onun getirdiği yeniliklerle harmanlayarak günümüzdeki halini almıştır.

Kurulduğu günden bu yana çevre bilincindeki hassasiyetini çalışanlarıyla paylaşan ve bu hassasiyetini Kalite Yönetim Sistemi ile belgeleyen kuruluşumuz, tüketici sağlığı konusunda gösterdiği hassasiyeti Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelemiştir.

TESİSİMİZ ve ÜRETİM KAPASİTEMİZ

Toplam 50.000 m2 olmak üzere 15.000 m2 kapalı, 35.000 m2 açık alanda faaliyet gösteren şirketimiz Yenişehir/Bursa lokasyonundadır. Fabrikamız İstanbul’a 130 km, Bulgaristan sınırına 390 km, Gemlik limanına ise yaklaşık 80 km uzaklıktadır.

Üretim kapasitemiz tonaj olarak aylık 200 ton, sevkiyat olarak aylık 150 tırdır.

kurumsal